Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
loading. . .

ZRUŠIT FILTR
Typ
Z Město V okolí km
Do Město V okolí km
Datum od Λ V do Λ V
Evropa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Z A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Datum Typ Z Přes Do Míst Mapa Detail
25.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
25.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
26.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
27.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
27.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
27.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
28.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
29.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
30.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
31.10. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
31.10. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
31.10. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
01.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
02.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
02.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
02.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
03.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
04.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
05.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
05.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
05.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
06.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
07.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
08.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
09.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
10.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
11.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
12.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
12.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
12.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
13.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
13.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
13.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
14.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
14.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
14.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
15.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
15.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
15.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
16.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
16.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
16.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
17.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
17.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
17.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
18.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
18.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
18.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
19.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
19.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
19.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
20.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
20.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
20.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
21.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
21.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
21.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
22.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
22.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
22.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
23.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
23.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
23.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
24.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
24.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
24.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
25.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
25.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
25.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
26.11. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.11. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.11. 13:00 D Stuttgart(D) Ulm (D), Augsburg (D), Salzburg (A), Linz (A), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Poprad (SK) Košice(SK) 6 Mapa detail
27.11. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
Celkem jízd: 131

2 stránek 1 2 

  10 20 50 100

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | Spolujizda.net © 2013
Cestování spolujízdou do práce, školy či na dovolenou

englisch lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dnisch lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | trkisch lernen | niederlndisch lernen | deutsch lernen | polnisch lernen | franzsisch lernen | serbisch lernen | tschechisch lernen |