Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
loading. . .

ZRUŠIT FILTR
Typ
Z Město V okolí km
Do Město V okolí km
Datum od Λ V do Λ V
Evropa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Z A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Datum Typ Z Přes Do Míst Mapa Detail
26.02. 15:30 H BRATISLAVA(SK) Žilina(SK) 1 Mapa detail
02.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
02.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
02.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
02.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 2 Mapa detail
02.03. 12:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
02.03. 12:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
02.03. 12:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
02.03. 13:00 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
03.03. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
03.03. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
03.03. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
03.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
03.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
03.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
03.03. 12:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
04.03. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
04.03. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
04.03. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
04.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
04.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
04.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
04.03. 12:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
05.03. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
05.03. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
05.03. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
05.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
05.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
05.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
05.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
05.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
05.03. 12:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
06.03. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
06.03. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
06.03. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
06.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
06.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
06.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
06.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
07.03. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
07.03. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
07.03. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
07.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
07.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
07.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
07.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
08.03. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
08.03. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
08.03. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
08.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
08.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
08.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
08.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
09.03. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
09.03. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
09.03. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
09.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
09.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
09.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
09.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
10.03. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
10.03. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
10.03. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
10.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
10.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
10.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
10.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
11.03. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
11.03. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
11.03. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
11.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
11.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
11.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
11.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
11.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
12.03. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
12.03. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
12.03. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
12.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
12.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
12.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
12.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
12.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
13.03. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Senec (SK), Trnava (SK), Sered’ (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Žiar nad Hronom (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
13.03. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 4 Mapa detail
13.03. 06:30 D München(D) BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Piešťany (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Ilava (SK), Púchov (SK), Považská Bystrica (SK), Bytča (SK), Žilina (SK), Vrútky (SK), Martin (SK), Ružomberok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Liptovský Hrádok (SK), Svit (SK), Poprad (SK), Levoča (SK), Spišské Podhradie (SK) Prešov(SK) 5 Mapa detail
13.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
13.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
13.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
13.03. 08:50 D Košice(SK) Prešov (SK), Poprad (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
13.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
13.03. 17:01 D Ingolstadt(D) Prešov(SK) 1 Mapa detail
Celkem jízd: 513

6 stránek 1 2 3 4 5 ... Poslední »

  10 20 50 100

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | Spolujizda.net © 2013
Cestování spolujízdou do práce, školy či na dovolenou

englisch lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dnisch lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | trkisch lernen | niederlndisch lernen | deutsch lernen | polnisch lernen | franzsisch lernen | serbisch lernen | tschechisch lernen |